ZEOLITH MED - ZDROJ MLÁDÍ 200 kapslí

ZEOLITH MED - ZDROJ MLÁDÍ 200 kapslí

999

 

 Zeolite MED je certifikován jako zdravotnický prostředek pro vnitřní použití u lidí a má detoxikační účinek v důsledku adsorpce určitých škodlivých látek. Zeolitový prášek je přírodní minerální hornina. Účinek zeolitového prášku je čistě fyzikální. Zeolit ​​má dutiny ve své přirozené krystalové mřížkové struktuře. Tyto póry fungují jako filtr a vážou znečišťující látky, jako je rtuť, olovo, kadmium, hliník, amonium a histamin. Pro optimální účinek je povrch Zeolitu zvětšen mikronizací. Účinek zeolitu závisí mimo jiné na velikosti zrn. Čím jemnější je prášek, tím nižší je dávka. Čím hrubší zeolit, tím vyšší dávka. Prášek zeolitu MED má průměrnou velikost zrna asi 27 mikronů.

Dávkování zeolitového prášku

Není-li lékařem stanoveno jinak, postupně navyšujtenapř. pitím 1x denně 1 zarovnanou čajovou lžičku (3g) Zeolite MED ve směsi s cca. 250 ml vody s jídlem. V případě potřeby lze aplikaci pomalu zvyšovat na 2x, maximálně 3x denně.

Aplikace zeolitového prášku

Zeolitový prášek se používá jako preventivní opatření a při potížích způsobených absorpcí určitých znečišťujících látek. Zeolitový prášek lze použít externě i interně. Zeolitový prášek je také dostupný jako kožní prášek pro vnější použití. Při vnitřním užívání se prášek zeolitu rozmíchá ve vodě a vypije. Postupujte podle pokynů pro použití v návodu k použití.

 

Zvláštností tohoto preparátu je, že:

záporný náboj poskytuje okamžitou absorpční kapacitu minerálu - shromažďuje pozitivně nabité částice methanu, amoniaku, sirovodíku a dalších toxinů, stejně jako těžké radioaktivní kovy;

díky iontové výměně, místo "shromážděných" jedů, ZEOLIT dodává tělu životuprospěšné prvky.

Zbývá dodat, že unikátní struktura zeolitu  z něj činí nejen nejlepší, ale i extrémně selektivní sorbent. Na rozdíl od stávajících analogií nereaguje s aminokyselinami, vitamíny a dalšími důležitými složkami v lidské krvi. To znamená, že zobrazuje pouze nadbytek a oslabení, a na oplátku poskytuje další prvky v přesně požadovaném množství.

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Jedná se o doplněk stravy. Výrobce - dodavatel Zeolith Med - Zeobent GmBH, Weissen 2, 074 07 Uhlstadt - Kirchhasel, Německo

 

Počet skladem: 5

Cena: 999

Cena s DPH: 999 Kč

Recenze (0)

U tohoto zboží ještě nebyly vloženy žádné příspěvky.


Nový příspěvek

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a tři 

zboží v e-shopu: 48 e-shop systém banan.cz

SVÉ ZDRAVÍ.CZ 

PROVOZOVATEL:

SWISS ARMATUREN s.r.o.                              

Příkop 843/4

602 00 Brno

DIČ: CZ47904593

KONTAKTY:                

737 241 900

E-SHOP:

www.svezdravi.cz