Zelený jíl 450g

Zelený jíl 450g

390

Zelený jíl je přírodní minerální moučka. Jeho barva je světlezelené, až zelinkavá. Jedná se čerstvě nakopanou, na vzduchu odleženou a provětranou „hlínu“, těží se ručně v kontrolovaném a vybraném ložisku. Dodáváme jemně mechanicky zpracovaný a namletý, bez jakýchkoliv přísad

Jelikož se jedná o materiál přírodní, může jeho barva a složení mírně kolísat. Rozhodně to však nemá jakýkoliv vliv na jeho účinnost.

Má výjimečné absorbční a adsorbční schopnosti a tím umožňuje vázat toxické látky a škodlivé mikroorganizmy. Adsorbuje a absorbuje toxické látky, vstřebává patogenní zárodky, působí protizánětlivě, uvolňuje svalové napětí a bolesti, hojí spáleniny. Je také velkým přínosem při rekonvalescenci u zlomenin, artrózy, revmatizmu. Působí pouze ve vlhkém stavu. Obsažená voda totiž umožní iontovou výměnu, která je spouštěcím mechanismem působení jílu. Proto je potřeba při vnějším použití průběžně zvlhčovat, případně překrýt potravinářskou fólií nebo navlhčeným obkladem. Používá se vnitřně, k výplachům nebo při péči o pleť.

Vytváří balast. Anorganické balastní látky jsou nestravitelné látky s nulovou energetickou hodnotou. Jsou tzv. bobtnavé, váží na sebe vodu, zvětšují objem stolice a tak usnadňují a zpříjemňují vyprazdňování. Vynikající účinky při hemoroidech.

  • Kromě dodávání minerálů může mít tedy anti-oxidační vlastnosti a pojímá plyny v zažívacím ústrojí. Je velice efektivní při pálení žáhy a plynatosti.
  • Harmonizuje střevní trakt a chrání sliznici. Posiluje tak organismus při stresu, únavě a rekonvalescenci.

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Jedná se o doplněk stravy. Výrobce - dodavatel Foxy Life - CityStar s.r.o., Kaprova 42/14, 110 00 Praha

 

 

Počet skladem: 5

Cena: 390

Cena s DPH: 390 Kč

Recenze (0)

U tohoto zboží ještě nebyly vloženy žádné příspěvky.


Nový příspěvek

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a tři 

zboží v e-shopu: 48 e-shop systém banan.cz

SVÉ ZDRAVÍ.CZ 

PROVOZOVATEL:

SWISS ARMATUREN s.r.o.                              

Příkop 843/4

602 00 Brno

DIČ: CZ47904593

KONTAKTY:                

737 241 900

E-SHOP:

www.svezdravi.cz