100% čistá Spirulina 250g

100% čistá Spirulina 250g

850

Spirulina je modrozelená sinice s vysokým obsahem vlákniny. Dodává do organismu přírodní, lehce stravitelné bílkoviny a je bohatým zdrojem zeleného rostlinného barviva chlorofylu. Má velký obsah železa v chelátové formě, vápník, draslík, hořčík, zinek. Ze stopových prvků obsahuje selen, chrom, mangan a lithium. Významný je také obsah beta-karotenu a vitamínů skupiny B, zejména pak vitamínu B 12, který je pro rostlinnou říši zcela netypický. Díky vysokému obsahu jódu a draslíku je vhodné pravidelné užívání při hypofunkci štítné žlázy.

Díky svému obsahu  65% podílu bílkovin, včetně všech osmi esenciálních aminokyselin, je ideálním doplňkem stravy pro sportovce, vegany nebo starší a oslabené lidi. Další ceněné látky obsažené ve Spirulině jsou polynenasycené mastné kyseliny. Z nichž můžeme uvést např. kyselinu gama-linolenovou, která je obsažena také v mateřském mléce  a významně se podílí na snižování hladiny cholesterolu v těle. Tato kyselina snižuje chuť k jídlu a je proto vhodná jako doplněk k redukčním dietám.

Tablety Spiruliny Fresh jsou oceňovaným doplňkem výživy při sportu a jiných náročných činnostech, ale také v průběhu rušného pracovního dne. Tato zelená potravina je určena jako doplněk stravy především pro lidi s vysokou pracovní zátěží, ale také v období zvýšeného životního stresu.

 

Spirulina Fresh obsahuje přibližně 65 % bílkovin, včetně všech osmi esenciálních aminokyselin, a proto je ideálním doplňkem stravy pro sportovce, vegany, starší a oslabené lidi. Další pro život nezbytnou skupinou jsou polynenasycené mastné kyseliny, např. kyselina gama-linolenová, obsažená i v mateřském mléce a podílející se také na snižování hladiny cholesterolu. Tato aminokyselina snižuje v mozku chuť k jídlu a je vhodná jako doplněk k redukčním dietám.

Spirulinové tablety jsou významným doplňkem při sportu, túrách a jiných náročných činnostech, ale i v průběhu rušného pracovního dne anebo tréninku. Spirulina Fresh je určena jako každodenní doplněk stravy pro lidi s vysokou pracovní zátěží, ve stresových obdobích života.

 

KVALITA SPIRULINA FRESH, CENA A JEJÍ VÝBĚR

Vybrali jsme pro Vás produkt, který vyrábí pěstitel, jenž se pyšní certifikátem „Nejlepší výrobce chlorelly a spiruliny na světě“. Pochází z Taiwanu, kde slunce svítí intenzivně 300 dní v roce a ovzduší je tak čisté, že se zde Spirulině skutečně skvěle daří. Někteří prodejci čínské alternativy Spiruliny se tento fakt snaží vyvrátit, ale při trošce zamyšlení a logickém uvažování, si zákazník určitě udělá obrázek sám. Při výběru produktu prosím nezkoumejte jen cenu, ale spíše se zaměřte na složení a množství tabletek a jejich hmotnost v balení. V neposlední řadě může při rozhodování i reference na prodejce a jeho specializace. Každá z našich tablet má 250 mg a v balení je 1000 tablet. Specializujeme se téměř výhradně na detoxikaci a odkyselení organismu. Produkty, které Vám nabízíme, opravdu velmi pečlivě vybíráme a osobně testujeme.

ÚČINKY A PŘÍNOS SPIRULINY FRESH PRO LIDSKÝ ORGANISMU

 

 • Podpora trávení a tvorby krve
 • Pozitivní ovlivňování vysokého tlaku
 • Posilování imunitního systému
 • Čistí vaše tělo a zároveň ho zásobuje
 • Podpora detoxikace těla
 • Zlepšuje střevní mikroflóru
 • Odstraňuje z těla jedovaté kovy
 • Podpora růstu svalové hmoty
 • Bohatý zdroj omega-3 nenasycených kyselin
 • Reguluje hladinu krevního cukru

OMEGA-3 NENASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny, si savci v těle nemohou sami syntetizovat. Přes to jsou pro lidský organismus důležité. Pozitivní účinky jejich užívání ve formě doplňků stravy sice nejsou prokázány, ale mohou mít pozitivní efekt na správnou činnost mozku, srdce i očí.

Omega 3 mastné kyseliny jsou klíčové k udržení zdravého organismu a pozitivně účinkují při zvýšené tělesné a duševní zátěži.

Mezi omega-3 nenasycené mastné kyseliny řadíme kyselinu linolenovou, eikosapentaenová (EPA), dokosahexaenová (DHA). Kyselinu linolenovou si tělo nedokáže samo vyrobit, proto ji přijímáme formou stravy nebo potravních doplňků. Z této kyseliny se pak v těle vytvářejí výše zmíněné kyseliny EPA a DHA. Tyto pro organismus důležité kyseliny obsahují také ryby, ve formě rybího tuku.

Pozitivní účinky omega-3 mastných kyselin

 • Dodávají do těla větší množství kyslíku
 • Působí preventivně před civilizačními chorobami
 • Působí protizánětlivě
 • Podporují regeneraci a růst svalů
 • Podporují  odbourávání tuků

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Jedná se o doplněk stravy. Výrobce - dodavatel Jukl - Sádek 98, 572 01  Polička

 

 

Počet skladem: 3

Cena: 850

Běžná cena: 1 190 Kč
Cena s DPH: 850 Kč

Recenze (0)

U tohoto zboží ještě nebyly vloženy žádné příspěvky.


Nový příspěvek

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a osm 

zboží v e-shopu: 48 e-shop systém banan.cz

SVÉ ZDRAVÍ.CZ 

PROVOZOVATEL:

SWISS ARMATUREN s.r.o.                              

Příkop 843/4

602 00 Brno

DIČ: CZ47904593

KONTAKTY:                

737 241 900

E-SHOP:

www.svezdravi.cz