TEPPERWEINOVA SMĚS 450g (60dnů)

TEPPERWEINOVA SMĚS 450g (60dnů)

590

Tepperweinova směs sestává z pěti složek, jejichž složení, množství a poměr stanovil na základě svých výzkumů prof. Kurt Tepperwein. Tato odkyselovací kúra se používá ke snížení nezdravého kyselého vnitřního prostředí lidského těla a obnovení zdravého zásaditého prostředí. Je to jakási variace na užívání jedlé sody v podobě čistého Hydrogenuhličitanu sodného. V této směsi je část hydrogenuhličitanu (jedlé sody) záměrně nahrazena jinými alkalickými solemi. To zmírňuje nepříjemnou chuť a přináší další užitečné makrominerální prvky, jako Vápník, Hořčík, Draslík a Fosfor. Fosfor je v Tepperweinově směsi ve formě fosfátu, tedy důležitého biogenního prvku (kosti, zuby).

Cílem užívání této směsi je zbavit tělo metabolitů, které vznikali následkem likvidace překyseleného prostředí, jako následkem nesprávných stravovacích a jiných návyků.

Tyto metabolity (usazeniny) jsou usazeny hluboko ve tkáních a je potřeba odstranit je pryč. Proto musíme do organismu dostat dostatečné množství zásaditých látek, které budou použity k jejich neutralizaci. Kromě této funkce dodá odkyselovací směs Dr. Tepperweina navíc tělu i potřebné minerály jako hořčík, vápník a další látky, kterých je v běžné stravě nedostatek. Pokud se nám podaří zbavit těchto usazenin, tělo si již nadále dokáže samo přirozenou cestou najít cestu, jak se těchto škodlivin zbavit. Vyloučí je močí, stolicí nebo ostatními orgány vylučovací soustavy. Předpokladem, aby se tak stalo je potřeba, aby člověk během odkyselovací kůry upravil svůj jídelníček. Co nejvíce zeleninové stravy, zvýšení příjmu čisté pitné vody na 2,5-3 litry denně, pohyb na čerstvém vzduchu. Při rychlém pohybu nebo sportu jsme nuceni hlouběji a častěji dýchat, čímž vyloučíme plícemi také hodně kyselin. Kúru je vhodné doplnit o pravidelné sportovní, lymfatické nebo jiné masáže. Při uvolnění svalových partií dochází k vylučování škodlivých látek z těla. Celotělovými nebo sedacími koupelemi v zásadité lázni (PH 8,5) MeineBase®  účinek maximálně podpoříme z vnějšku. Pokud před samotnou kůrou nebo během ní přistoupíme k očistě střeva (klystýr, hydrocolon), dosáhneme dokonce ještě lepších a rychlejších výsledků. Při takové detoxikaci a likvidaci škodlivin potřebujeme podpořit hlavně játra a mít čistá střeva, aby škodliviny vylučované touto cestou mohly co nejrychleji opustit tělo a nevracely se střevní stěnou zpět do krevního oběhu. K tomu také skvěle poslouží Enterosgel a na podporu jater Ostropestřecová bylinná pasta.

 

250g (50 malých čajových lžiček) Tepperweinovy směsi v originále, podle prof. Tepperweina obsahuje:

 

 • 80g hydrogenuhličitan sodný
 • 100g uhličitan vápenatý
 • 10g hydrogenuhličitan draselný
 • 10g fosforečnan sodný
 • 50g uhličitan hořečnatý

 

1 čajová lžička (5gramů-normální kopeček) obsahuje:

 • 1600 mg jedlá soda
 • 2000 mg vápník
 • 200 mg draslík
 • 200 mg biogenní fosfor 
 • 1000 mg hořčík

1 čajová lžička vrchovatá, co se na ní vejde, obsahuje asi 8 gramů směsi.

Nutriční hodnoty ve 100g výrobku
Energie 0 kcal
Sacharidy 0g
Bílkovina 0g
Tuky 0g

 • Doporučená denní dávka DDD - není definovaná.

Užívání:

Změřte si pH své ranní moči. Podle výsledku měření postupujte podle bodu 1 nebo 2.

1) Jestliže dosahuje zásaditých hodnot (vyšší než pH7), máte z nějakého důvodu zablokováno vylučování kyselin močí. V tomto případě užívejte Tepperweinovu směs nejdříve po ránu a to do 10. hodiny dopolední, jednu plně vrchovatou lžičku (8 g) denně. Po týdnu by mělo pH ranní moči dosahovat kyselých hodnot (kolem pH6). Znamená to, že se obnovil proces, kdy se tělo prostřednictvím moči zbavuje kyselinotvorných usazenin.

Lidé, kteří se živí převážně nebo úplně syrovou, zeleninovou stravou a je pH moči po celý den vyšší, kolem hodnot mezi 7-7,5 pH a hodnoty pH jsou i po ránu odlišné od obvyklých hodnot.

2) Užívejte Tepperweinovu směs na noc a to do 22 hodiny, plně vrchovatou lžičku (8 g). Na noc je užívání nejdůležitější, protož tělo v noci odbourává a neutralizuje škodliviny a usazeniny. Pokud se nám zdá, že ke zvyšování pH dochází pomaleji, než jsme čekali, můžeme užít další dávku také dopoledne a to do 10 hod vrchovatou čajovou lžičku (8 g).

Jak má správně kolísat pH moči během dne?

 • Ráno má být moč kyselá pH 5,5- 6,0.
 • Dopoledne (po užití zásadité směsi) pH až 7.
 • Mezi půlnocí a čtvrtou hodinou (díky požití Tepperweinovi směsi) dosahuje pH 7,3 -7,5 a následně klesá k ranním kyselejším hodnotám.

Na měření pH máme zkušenosti s indikátorovými papírky ALBU-PHAN. Tyto můžete koupit pod 100,- Kč v lékárně. Pokud papírek podélně rozstřihnete, budete mít dvojnásobek za stejnou cenu. Zkušenosti máme i s dražší variantou, digitální tužkové pH metry, které používají akvaristé (najdete na internetu kolem 500,-Kč). S tímto pH metrem můžeme provádět mnoho dalších měření, které nám trochu objasní problematiku překyselení. Zkuste si například změřit pH kohoutkové vody ve skleničce. Opakujte měření po přilití obvyklé dávky ovocného sirupu (šťávy). Nebo změřte pH nesycené (perlivé) a sycené vody. Budete nesmírně překvapeni a okamžitě vám bude o trochu více jasno v otázce překyselování organismu.

Knihu Kurta Tepperweina Pryč s kyselostí je možno zakoupit v knihkupectví nebo na internetu.

Tepperweinova směs není léčivý přípravek, není registrovaný jako lék a nenahrazuje lékařskou péči. Rovněž není notifikovaný jako Doplněk stravy. V žádném případě netvrdíme, že má „léčivé účinky“. Ani nevyjadřujeme konkrétní zdravotní nebo léčebná tvrzení. Obecně lze říci, že detoxikační minerály udržují normální stav zdravosti.

Upozornění:

Buďte opatrní při současném používání léků. Mohlo by dojít k adsorpci účinné látky a tím snížení koncentrace a účinků. Proto raději současné užívání konzultujte s ošetřujícím lékařem.

 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Není určeno pro těhotné a kojící ženy
 • Není určeno pro děti do 3 let. 
 • Ukládat mimo dosah dětí.
 • Není určeno jako náhrada pestré stravy.


Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Jedná se o doplněk stravy. Výrobce - dodavatel Foxy Life CityStar s.r.o., Kaprova 42/14, 110 00 Praha

 

Počet skladem: 5

Cena: 590

Cena s DPH: 590 Kč

Recenze (0)

U tohoto zboží ještě nebyly vloženy žádné příspěvky.


Nový příspěvek

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a jedna 

zboží v e-shopu: 48 e-shop systém banan.cz

SVÉ ZDRAVÍ.CZ 

PROVOZOVATEL:

SWISS ARMATUREN s.r.o.                              

Příkop 843/4

602 00 Brno

DIČ: CZ47904593

KONTAKTY:                

737 241 900

E-SHOP:

www.svezdravi.cz