Křemelina diatomická zemina 300g

Křemelina diatomická zemina 300g

390

Křemelina FOXYLIFE je nekalcinovaný, perfektně homogenizovaný, velice jemný a lehký amorfní prášek. Jedná se o velice jemně zrnitý, práškovitý až jílovitý sediment. Pochází z mimořádně kvalitního ložiska sladkovodního původu ve Švýcarsku, kde se šetrným způsobem získává její co nejčistší možná forma. Je také známá pod názvem diatomická zemina, která vznikla ze zkamenělých schránek rozsivek. Rozsivky jsou malé, jednobuněčné řasy, vyskytující se v planktonech v obrovských počtech. Hlavní složkou křemeliny jsou  kostry rozsivek, které se skládají zejména z oxidu křemičitého SiO2, jenž je organickým zdrojem křemíku – stavebního kamene všech živých organismů. Kromě křemíku obsahuje křemelina FoxyLife v menší míře i mnoho dalších minerálům a stopových prvků.

Od nepaměti se křemelina používá na pročištění střeva a jako detoxikační prostředek. Důkladně nám vyčistí střevo, odchytává parazity, plísně i toxiny a pomůže je vyloučit z těla ven. Používá se jako přirozený zabiják střevních parazitů u lidí i u zvířat. Křemelina je složena z milionů křemičitých schránek, které procházejí střevem a čistý jeho stěny. Po takovém „peelingu střev“ se sníží množství odpadu, nánosů a toxinů v těle, střevní stěna se stane lépe propustnější, živiny z potravy se lépe vstřebávají do těla. Z toho plyne vyšší příliv energie, člověk není tak unavený, má menší hlad a menší potřebu spánku a je méně nemocný. Ve střevě totiž sídlí 80% imunitního systému. Po vyčištění a detoxikace střeva se imunitní systém stane odolnější a silnější.

Doporučené dávkování:

Zaváděcí dávka je 1 čajová lžička denně pro dospělé a ¼ čajové lžičky pro děti. Postupně, asi během týdne, navyšovat na 1 vrchovatou polévkovou lžíci (6 g)pro dospělé a 1 čajovou lžičku s kopečkem pro děti.

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

 

Počet skladem: 5

Cena: 390

Cena s DPH: 390 Kč

Recenze (0)

U tohoto zboží ještě nebyly vloženy žádné příspěvky.


Nový příspěvek

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a dvě 

zboží v e-shopu: 51 e-shop systém banan.cz

SVÉ ZDRAVÍ.CZ 

PROVOZOVATEL:

SWISS ARMATUREN s.r.o.                              

Příkop 843/4

602 00 Brno

DIČ: CZ47904593

KONTAKTY:                

737 241 900

E-SHOP:

www.svezdravi.cz