VÝHODNÝ SET TODICAMP + OSTROPESTŘECOVÁ PASTA 500ml

VÝHODNÝ SET TODICAMP + OSTROPESTŘECOVÁ PASTA 500ml

1890

Vhodně nakombinovaný balíček toho nejúčinnějšího co je potřeba pro Vaše játra (očistná kúra na 60 dnů). Ostropestřecová originální bylinná pasta společně s Todicampem zajistí ty nejlepší výsledky při vážných jaterních problémech (toxické poškození jater, chronické zánětlivé onemocnění jater, jaterní cirhóza - ztvrdlá játra, steatóza - ztučnělá játra, inf.záněty - hepatitida - žloutenka,).

Ostropestřec za to vděčí látce zvané silymarin, která pomáhá v obnově jaterní tkáně. Účinky silymarinu jsou tak výrazné, že se úspěšně používá dokonce i pro regeneraci silně poškozených jater u drogově závislých a léčených alkoholiků nebo lidí s játry poškozenými následkem dlouhodobého užívání syntetických látek. Při rakovině jater je vhodný též po chemoterapii. Použitelný je i při otravách jedy nejrůznějšího druhu, např. po otravě houbami. Vhodný je i tam, kde k zanesení jater došlo buď v důsledku špatné výživy, nebo nadvýživy, tedy u lidí obézních. Zbavuje naše tělo též dnes tak běžných chemických příměsí z potravin, které našim játrům při vysokém množství škodí.

Kombinací pasty a Todicampu dosáhneme nejlepších výsledků, jaké si lze představit (hodnoty jaterních enzymů - jaterní testy).

V žádném případě netvrdíme, že se jedná o lék nebo že má Todicamp léčivé účinky. 

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích. 

 

Počet skladem: 5

Cena: 1890

Cena s DPH: 1 890 Kč

Recenze (0)

U tohoto zboží ještě nebyly vloženy žádné příspěvky.


Nový příspěvek

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a dvě 

zboží v e-shopu: 51 e-shop systém banan.cz

SVÉ ZDRAVÍ.CZ 

PROVOZOVATEL:

SWISS ARMATUREN s.r.o.                              

Příkop 843/4

602 00 Brno

DIČ: CZ47904593

KONTAKTY:                

737 241 900

E-SHOP:

www.svezdravi.cz