Tinktura TODICAMP momentálně není k dispozici

Tinktura TODICAMP momentálně není k dispozici

1290

TODIKAMP 

Jedná se zatím asi o nejúžasnější a nejuniverzálnější produkt, který se nám dostal do ruky. Bohužel nemůžeme používat žádná zdravotní tvrzení, i když by si to tento preparát velice zasloužil. Níže tedy najdete jen obecné, nekonkrétní informace o produktu.

Todikamp je dobře znám ve východní Evropě jako organický prostředek, který používali už naše babičky. Je založen na dvou hlavních složkách. Todikamp – to je extrakt vlašských ořechů mléčné zralosti ve směsi alifatických nasycených uhlovodíků.

Blahodárné účinky ořešáku jsou všeobecně známé. Lékárenský petrolej nikomu neublíží, pokud je vyčištěn a aplikován v předepsaném množství. Například v Polsku je tato metoda oficiálně uznávaná a státem schválená. V některých zemích se Todicamp prodává již i v lékárnách.

Užívá se vnitřně po kapkách, takže při doporučovaném dávkování vydrží asi 1 měsíc. Pokud provádíme i obklady, potírání a mikroklyzmata, vydrží samozřejmě méně.

V žádném případě netvrdíme, že se jedná o lék nebo že má Todicamp léčivé účinky. 

  • Todikamp není léčivý přípravek, není registrovaný jako lék a nenahrazuje lékařskou péči. Rovněž není notifikovaný jako doplněk stravy.
  • V žádném případě netvrdíme, že má „léčivé účinky“. Ani nevyjadřujeme konkrétní zdravotní nebo léčebná tvrzení.
  • Ukládat mimo dosah dětí.

Použití extraktu TODIKAMP®

Mikroklyzma – (klyzmy s malým obsahem tekutiny) 3ml extraktu TODIKAMP® smíchaný s 3ml konopného olej nebo dýňového oleje a zaveďte do konečníku. Každodenní postup. (Lze použít např.výplachovou stříkačku Janett s oušky)

Sodoterapie 

Ráno na prázdný žaludek se rozpustí 1/2 čajové lžičky sody v malém množství horké vody (nejlépe vroucí voda), přidá se studená voda na 1 šálek (tak, aby teplota byla asi 40 až 45 stupňů) a vypít. Během dne pít sodu mezi jídly - nejméně 30 minut před jídlem, nebo 1 hodinu po jídle. V žaludku by nemělo být žádné jídlo, to znamená, že by neměl probíhat trávicí proces. Užívejte až 3krát denně.

Vnitřní příjem

Příjem začínáme na 9 kapkách 3x denně. Každodenně navyšujeme dávku o 3_4 kapky a takto dojdeme do Vypočtené Denní Dávky (VDD= 1 kapka Todikampu na 2 kg váhy). V tomto objemu pokračujeme 3x denně. Užíváme 30 minut před jídlem a nebo min. 1 hodinu po jídle. Je vhodné extrakt užívat s konopným nebo dýňovým olejem v poměru 3:1 ( 3 díly Todikampu na 1 díl oleje). Tato kůra trvá 2 měsíce. Poté je potřeba udělat 6-8 dní přestávku a můžeme začít s druhou kůrou, přičemž tato může začít na 25 - 30kapkách.

Externí aplikace

Potřít a vmasírovat do oblasti jater a 2x denně. Vetřeme až do úplného vstřebání. Každedenní zábaly na problematickou oblast a oblast jater.

Zábaly

Čistou gázu o velikosti dlaně přeložíme na 4x (do 4 vrstev), navlhčíme Todikampem (1 čajovou lžičkou) a přiložíme na problematickou oblast. Na gázu přiložíme papírovou vrstvu ( pauzovací, pečící papír) a na to silnou tkaninu ( froté ručník). Ponecháme 20-30 minut a sejmeme. Pokožku ošetříme olivovým nebo jiným krémem. Každedenní procedura.

Tato doporučení nepředstavují lékařskou konzultaci ani lékařský postup. Pro oficiální lékařskou konzultaci se obraťte na svého ošetřujícího lékaře

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Jedná se o doplněk stravy. Výrobce - dodavatel Todicamp s.r.l. 2012 Chisinau, str. Mitropolit Varlaam 75 Moldávie

V žádném případě netvrdíme, že se jedná o lék nebo že má Todicamp léčivé účinky !!!

V současnosti originální /rodinnou/ technologii přípravy preparátu vlastní syn objevitele Todikampu   M.P. Todiky - Andrej Todika, který ho vyrábí v Moldavii.

 

Andrej Todika - syn M. P. Todiky na fotce níže

 

 

Počet skladem: 0

Cena: 1290

Běžná cena: 1 590 Kč
Cena s DPH: 1 290 Kč

Recenze (3)

Miroslava Havlíčková z IP 82.142.89.*** | 19.2.2021 18:43
Dobrý den,měla bych zájem o tinkturu todikamp,bude v dohledné době na skladě?
                                                                                                                                                                                                                      Děkuji Havlíčková
Dagmar Babičková z IP 85.160.3.*** | 26.7.2021 11:10
Hezký den,

měla bych zájem o tinkturu todikamp, kdy bude asi na skladě ?
Eva z IP 46.23.62.*** | 19.3.2023 16:58
Mám zájem o přípravěk todicamp, kdy bude dostupný?


Nový příspěvek

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a deset 

zboží v e-shopu: 48 e-shop systém banan.cz

SVÉ ZDRAVÍ.CZ 

PROVOZOVATEL:

SWISS ARMATUREN s.r.o.                              

Příkop 843/4

602 00 Brno

DIČ: CZ47904593

KONTAKTY:                

737 241 900

E-SHOP:

www.svezdravi.cz