APRAMAR B17

APRAMAR B17

0

NEPRODEJNÉ !!!

Tento produkt jsme ani nestačili začít prodávat. Celní správa tento produkt nepropustí do země ani soukromým osobám. Jeho prodej není povolen v EU, protože hlavní látka Amygdalin je zařazen mezi léčiva a ta se nemohou prodávat volně na trhu. Nevíme ani o tom, že by ho lékaři předepisovali jako léčivo. Pokud ho někdo chce zakoupit musí si ho někde sehnat soukromě. Můžeme k jeho získání poskytnout bližší informace.

Výrobce v současné době hledá legislativní cesty pro případnou certifikaci jako doplněk stravy v EU. V Moldávii je tento přípravek normálně prodejní jako doplněk stravy. Můžeme k jeho získání poskytnout bližší informace.

APRAMAR® (Amygdalin, vitamin B17)                                                                          

Přípravek se skládá z 99,74% amygdalinu - koncentrátu z hořkých meruňkových jader. Používá se na soukromých klinikách v Německu, Izraeli, Jižní Koreji, Rusku, Kazachstánu, Mexiku a jiných zemích a je registrován jako doplněk stravy.

Balení obsahuje 3 blistry po 10 kapslích.                                                                                        Jedna kapsle 350 mg obsahuje 300 mg amygdalin (99,74%), laktózu - 17 mg kukuřičného škrobu a18 mg mastek - 15 mg. Produkt je registrován a schválen Ministerstvem zdravotnictví Moldavské republiky.

V Moldavsku se vyrábí na zakázku International Future Technologies LLC, USA.

Dopručujeme užívat souběžne s tinkturou TODICAMP od stejného výrobce. Výrobce Andrey Todika je pokračovatel svého otce, zesnulého ruského léčitele M.P. Todiky.

Tento produkt zřejmě jako jediný Vitamín B17 na trhu disponuje certifikací GMP (Good Manufacture Practice). Audity GMP zaručují nejvyšší možnou kvalitu a jednotný celosvětový přístup.

  •  bez konzervantů a barviv 
  •  100% přírodní produkt 
  •  doplňek stravy 
  •  Poskytneme Vám mnoho dalších informací
  •  Můžete využít telefonické poradny

V žádném případě netvrdíme, že se jedná o lék nebo že má Apramar léčivé účinky. 

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Jedná se o doplněk stravy. Výrobce - dodavatel Todicamp Moldávie

 

 

Počet skladem: 0

Cena: 0

Cena s DPH: 0 Kč

Recenze (1)

Eva Petrášová z IP 88.100.120.*** | 23.8.2021 16:43
Kde lze koupit?


Nový příspěvek

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a čtyři 

zboží v e-shopu: 48 e-shop systém banan.cz

SVÉ ZDRAVÍ.CZ 

PROVOZOVATEL:

SWISS ARMATUREN s.r.o.                              

Příkop 843/4

602 00 Brno

DIČ: CZ47904593

KONTAKTY:                

737 241 900

E-SHOP:

www.svezdravi.cz