ZEOLIT SORBOLIT® - ZDROJ MLÁDÍ 120 kapslí

ZEOLIT SORBOLIT® - ZDROJ MLÁDÍ 120 kapslí

990

SORBOLIT® DETOX - ZEOLIT KLINOPTILOLIT

Léčivá síla přírody - jedinečná energie SORBOLIT® SORBOLIT® DETOX - přírodní zeolitový doplněk Zeolitový klinoptilolit je opravdovým darem přírody, záchranou mnoha chorob, efektivním detoxifikačním programem. Nyní můžete využít tento jedinečný způsob prevence a podpory léčby různých onemocnění. Připravili jsme výrobu doplňků stravy z nejlepších přírodních zeolitů pod značkou SORBOLIT® DETOX. 

SORBOLIT® začne působit okamžitě po podání a je zcela odstraněn (eliminován) spolu se "vstřebávanými" toxiny do 24 hodin. A zde je důležité poznamenat ještě dvě velmi užitečné vlastnosti minerálního složení:

SORBOLIT® (klinoptilolitový zeolit) je schopen odstraňovat toxiny, které se v těle shromažďují po celá desetiletí. Studie ukázaly, že po pouhých dvou týdnech užívání se člověk zbaví 80% všech jedů přítomných v krvi. A pokud se jedná o měsíční kůru, procento toxinů bude nulové.

SORBOLIT® obsahuje nejen nejdůležitější složky (vápník, zinek, selen), ale také komponenty pro jejich absorpci. To znamená, že je to kompletní léčebný vzorec, který působí bez sebemenšího rizika předávkování (například vápník, pokud není přítomen  bor a křemík,  se jednoduše nevstřebá do kostí a  hromadí se v tkáních a krvi).

Zvláštností tohoto preparátu je, že:

záporný náboj poskytuje okamžitou absorpční kapacitu minerálu - shromažďuje pozitivně nabité částice methanu, amoniaku, sirovodíku a dalších toxinů, stejně jako těžké radioaktivní kovy;

díky iontové výměně, místo "shromážděných" jedů, SORBOLIT® dodává tělu životuprospěšné prvky.

Zbývá dodat, že unikátní struktura zeolitu  z něj činí nejen nejlepší, ale i extrémně selektivní sorbent. Na rozdíl od stávajících analogií nereaguje s aminokyselinami, vitamíny a dalšími důležitými složkami v lidské krvi. To znamená, že zobrazuje pouze nadbytek a oslabení, a na oplátku poskytuje další prvky v přesně požadovaném množství.

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

 

Počet skladem: 5

Cena: 990

Cena s DPH: 990 Kč

Recenze (0)

U tohoto zboží ještě nebyly vloženy žádné příspěvky.


Nový příspěvek

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a třináct 

zboží v e-shopu: 51 e-shop systém banan.cz

SVÉ ZDRAVÍ.CZ 

PROVOZOVATEL:

SWISS ARMATUREN s.r.o.                              

Stavební 29/15

602 00 Brno

DIČ: CZ47904593

KONTAKTY:                

737 241 900

E-SHOP:

www.svezdravi.cz