SMOLENKA - smolný krém

SMOLENKA - smolný krém

290

Tento krém by měl mít společně s mastí každý doma ve své lékárničce. Je až neuvěřitelně účinný na nepřeberné druhy kožních problémů. Zřejmě přebíráme od stromů jejich imunitní systém, když sbíráme pryskyřice při narušení jejich kůry (např.také dračí krev). Ty totiž okmžitě vysílají do místa narušení celou armádu účinných látek, aby zabránily plísňovému, mikrobiálnímu, bakteriálnímu a virovému napadení a zároveň urychlily zacelení poškození.

Lehce roztíratelný krém uleví především při problémech pokožky se sklony k ekzémům. Přítomnost bambuckého másla zaručí hydrataci a zvláčnění pokožky. Společně s mandlových olejem je tento krém velkým pomocníkem pro velmi suchou a popraskanou pokožku. Smolný krém má smetanovou barvu a příjemnou vůni po silici jehličnatých stromů.

 Smolný krém je vhodný k péči o kůži při výskytu: atopického exzemu,lupénky, zarudnutí kůže a popraskání

Rozdíl mezi mastí a krémem:

masti je pryskyřice více a je tedy vhodnější na zánětlivé problémy jako například nehojící se rány, akné, problémy ze zanícenou pokožkou, při spálení pokožky, mykoza chodidel i nehtů, prasklé paty, zanícené a zarostlé nehty, zánět dásní atp....

Krém je lehčí obsahuje bambucké máslo, mandlový olej, takže spíše na hydrataci pokožky a zároveň při lehčích problémech, na suchou pokožku, opruzeniny či jako prevence nebo doléčení. Také si krém lidé chválí na lupenku a různé ekzémy

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Jedná se o potravinový doplněk. Výrobce - dodavatel Jukl -  Sádek 98, 572 01 Polička

 

Počet skladem: 5

Cena: 290

Cena s DPH: 290 Kč

Recenze (0)

U tohoto zboží ještě nebyly vloženy žádné příspěvky.


Nový příspěvek

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a deset 

zboží v e-shopu: 48 e-shop systém banan.cz

SVÉ ZDRAVÍ.CZ



 

PROVOZOVATEL:

SWISS ARMATUREN s.r.o.                              

Příkop 843/4

602 00 Brno

DIČ: CZ47904593

KONTAKTY:                

737 241 900

E-SHOP:

www.svezdravi.cz