100% čistá Chlorella 250g

100% čistá Chlorella 250g

850

Chlorella se řadí mezi jednobuněčné sladkovodní řasy a patří k nejstarším organizmům na naší planetě. Je zdrojem esenciálních živin, obsahuje celou řadu vitamínů a minerálů, vysoký obsah vlákniny, různé antioxidanty a unikátní růstový faktor CGF – komplex nukleových kyselin a peptidů. CHlorella Fresh obsahuje také Beta karoten, jenž má antioxidační účinek a pomáhá tak neutralizovat škodlivé účinky volných radikálů. Chlorella voní a chutná po trávě, protože má nejvyšší množství chlorofylu ze všech rostlin.

Veliký význam na kvalitu a stravitelnost Chlorely Fresh má její kvalitní a šetrné zpracování. Po sklizení řasy dochází k narušení pevného obalu buňky tak, aby se zachoval celý její vnitřní obsah a člověk ho mohl za využití trávicích šťáv téměř beze zbytku využít (vstřebatelnost min. 80%). Tomuto procesu se říká dezintegrace. Za použití speciální technologie a při vysokém tlaku do sebe buňky silně naráží a tím se narušuje fibrózní celulóza, která jádro chrání. K výrobě Chlorelly Fresh se používá 100% čistý prášek, bez jakýchkoliv barviv a pojiv. O kvalitě tohoto produktu svědčí svěží odstín zelené barvy, jenž je známkou vysoké kvality chlorofylu a čerstvosti tablet.

KVALITA CHLORELLY, CENA A JEJÍ VÝBĚR

Vybrali jsme pro Vás produkt, který vyrábí pěstitel, jenž se pyšní certifikátem „Nejlepší výrobce chlorelly a spiruliny na světě“. Pochází z Taiwanu, kde slunce svítí intenzivně 300 dní v roce a ovzduší je tak čisté, že se zde chlorelle skutečně skvěle daří. Někteří prodejci čínské alternativy chlorelly se tento fakt snaží vyvrátit, ale při trošce zamyšlení a logickém uvažování, si zákazník určitě udělá obrázek sám. Při výběru produktu prosím nezkoumejte jen cenu, ale spíše se zaměřte na složení a množství tabletek a jejich hmotnost v balení. V neposlední řadě může při rozhodování i reference na prodejce a jeho specializace. Každá z našich tablet má 250 mg a v balení je 1000 tablet. Specializujeme se téměř výhradně na detoxikaci a odkyselení organismu. Produkty, které Vám nabízíme, opravdu velmi pečlivě vybíráme a osobně testujeme.

ÚČINKY A PŘÍNOS CHLORELLY FRESH PRO LIDSKÝ ORGANISMU:

  • Chlorella Fresh přináší do našeho těla nepostradatelné železo, které podporuje tvorbu červených krvinek, přispívá ke správnému okysličování krve, napomáhá ke správné funkci imunitního systému a snižuje únavu
  • Chlorella Fresh je zdroj vápníku, který potřebujeme k normální činnosti svalů, srážlivosti krve a ke správné funkci nervových přenosů a normální funkci trávicích enzymů. Vápník je nezbytný k udržení normálního stavu kostí a zubů
  • Chlorella Fresh obsahuje vysoké množství vlákniny, které nám pomáhá odstraňovat nánosy odpadu ze střev. Přitom na sebe váže toxiny a odstraňuje je z těla ven. Ozdravuje střevní mikroflóru, působí příznivě na sliznici tlustého střeva.
  • Chlorella Fresh má velmi vysokou koncentrací chlorofylu a obsahuje více chlorofylu než jakákoli jiná známá rostlina na naší Zemi (např. 5x více než spirulina a 10x více než vojtěška). Chlorofyl je považován za nejsilnější detoxikační a čisticí prostředek v přírodě. Chlorofyl také působí protizánětlivě a zmírňuje různé alergie.
  • Chlorella Fresh je zdrojem Kobalaminu (vitamín B 12), jenž podporuje správnou funkci nervové soustavy, přispívá ke snížení únavy, podporuje tvorbu červených krvinek a celkově posiluje správnou funkci imunitního systému.
  • Chlorella Fresh obsahuje řadu bílkovin, které jsou více podobné živočišným, než rostlinným. Jsou mnohem zdravější, než klasické živočišné proteiny.
  • Chlorella Fresh je čistě přírodní produkt a proto jsou veškeré živiny a obsažené látky přesně v takovém množství a poměru, jak je příroda stvořila. Potraviny a přírodní doplňky stravy konzumované v takovéto podobě, jsou nejpřirozenější a nejúčinnější pro náš organizmus.

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Jedná se o doplněk stravy. Výrobce - dodavatel Jukl, Sádek 98, 572 01  Polička

 

 

Počet skladem: 3

Cena: 850

Cena s DPH: 850 Kč

Recenze (0)

U tohoto zboží ještě nebyly vloženy žádné příspěvky.


Nový příspěvek

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a třináct 

zboží v e-shopu: 48 e-shop systém banan.cz

SVÉ ZDRAVÍ.CZ 

PROVOZOVATEL:

SWISS ARMATUREN s.r.o.                              

Příkop 843/4

602 00 Brno

DIČ: CZ47904593

KONTAKTY:                

737 241 900

E-SHOP:

www.svezdravi.cz